שיש סיילסטון גולד.jpg
 

Architectural Planning

תכנון אדריכלי

ענת (4).jpg

הסטודיו "ענת שמואל אדריכלות ועיצוב פנים" מספק שירותי תכנון אדריכלי - תכנון נכון  המאפשר ומייצר התנהלות וניצול נכון של החלל.

בתהליך התכנון האדריכלי קיימים אתגרים רבים שאני לוקחת בחשבון: עמידה בתקציב , יישומיות התכנון, דרישות הלקוח, הבנת הצרכים, מגבלות המבנה והשטח ועוד.

כהנדסאית מוסמכת ולאחר 20 שנות ניסיון מהשטח בתחום הבניה עם הבנה מקיפה בחומרי בניין, תקנים ותרשימים אני מעניקה ללקוחותיי ניצול החלל ב-150%, הכולל רעיונות פרקטיים, שילוב חומרים וייעול תקציבי. הסטודיו עוסק בפרויקטים מגוונים החל מתכנון יחידות דיור קטנות, בתים גדולים ומבני ציבור ומסחר, בכל חלל התכנון מאפשר זרימה במינון בין הגודל ליעילות החלל.

Exterior Design

עיצוב פנים

 

מאז ומעולם הייתה לי היכולת להגיע לחלל ולראות את ה-VISION של איך הוא יראה בסוף!

הסטודיו "ענת שמואל אדריכלות ועיצוב פנים" מספק שירותי עיצוב פנים, תוך הבנת צרכי הלקוח והסתכלות בוחנת, אני מרכיבה פאזל של צרכים ורצונות לחלל מעוצב ופונקציונלי ומשם לתוכנית עבודה ולביצוע להגשמת החלום העיצובי של הלקוח.

עיצוב פנים בסטודיו של "ענת שמואל אדריכלות ועיצוב פנים" הוא מסע משותף תהליכי שלי ושל הלקוח בדרך להגשמת חלום המגורים שלו הכולל:

  • חלוקה פנימית של חלל

  • חיפויים- רצפה (ריצוף , פרקטים , שטיחים) קיר, (אריחים, צבע, טפטים חיפויים)

  •  תכנון נגרות- תכנון מטבח, נגרות משלימה, ריהוט ארונות ושידות

  • עיצוב ותכנון תאורה

  • אקססוריז משלימים שנותנים את הטאץ' הסופי ואת האופי

זהו תהליך מובנה הכולל התבוננות רחבה והתאמה של המרכיבים השונים והחללים בבית,  הלקוחות שותפים לבחירות ולהחלטות במטרה להגיע לחלל שעונה על הצרכים ונעים לחיות בו.

1.png

Styling

סטיילינג

 
81.png

לפעמים החלל צריך ריענון או שיפור מבלי לשבור קירות ושיפוץ משמעותי.

בדיוק למקרים כאלה אני מציעה בסטודיו "ענת שמואל אדריכלות ועיצוב פנים" את שירות סטיילינג בזק, שמטרתו לשדרג חלל ליותר אסתטי, פונקציונאלי ומתאים למתגוררים בו עם אמירה עיצובית ייחודית.

זהו תהליך קצר וממוקד, שמטרתו "להלביש חלל" בבית על ידי בחירת צבעים, אקססוריז, חיפויים, צבעים, טפט, בחירת טקסטיל, מצעים, ריהוט משלים, הצבת רהיטים במיקומים נכונים התאמה בין כל האלמנטים החל מהגדרת הצרכים ועד הביצוע, סטיילינג בזק מכניס ביום אחד קסם לחלל ועושה מהפך עיצובי.

Commercial Design

עיצוב מסחרי

 

תכנון ועיצוב מקצועי של חללים מסחריים הוא כלי שיווקי חשוב לכל בעל עסק החל ממשרד ועד לחנות! כשאני ניגשת לפרויקט מסחרי או ציבורי אני לומדת את תחום הפעילות לפרטים, ואת אופן ההתנהלות והזרימה בין החללים, את המשתמשים השונים מבעלי העסק ועד ללקוחות.

כבוגרת תואר ראשון בניהול עסקים תמיד הייתה לי ראיה עסקית והבנה שעיצוב חלל הוא כלי להגדלת ההכנסות ולשיפור משמעותי של חוויית העסק וההתנהלות בו וכפועל יוצא מכך חוויית לקוח טובה יותר והכנסות גבוהות יותר.

סטודיו "ענת שמואל אדריכלות ועיצוב פנים"  מציע שירותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לעסקים, משרדים, חנויות מפעלים, הכולל שילוב בין עיצוב מתקדם וחדשני עם השפעות בינלאומיות ויעילות ופונקציונליות תכנונית. בין לקוחותינו תוכלו למצוא מפעל לפאות, חנות לפאות, משרדים, בית יד לבנים בגבעת שמואל ועוד

91.png